خال صورت به جز یکی دو جا توی صورت ظاهر خوبی به صورت فرد نمیده. پس برداشت خال یکی از کارهایی که باید به انجامش فکر کرد. دو روش برای بداشتن خال به شما توصیه می کنیم و برای هر دو روش توضیحات مفیدی بهتون میدیم.

برداشتن خال با لیزر

این روش روش بسیار پر طرفداریه. با توجه به اینکه توی این روش جای خال باقی نمونه پس این روش بسیار توصیه میشه. در این روش برداشتن خال با لیزر کار به شکل فوق العاده دقیقی انجام میشه. این روش برای خال های مسطح یا ریشه دار تنها روشه.

در مورد مزایای این روش باید بگیم:

اولا این روش غیر تهاجمی است. ابتلا به عفونت به طور فوق العاده ای کاهش پیدا می کنه چون هیچ برش یا سوزوندنی اتفاق نمی افته

دوما لیزرها قادرند برای از بین بردن خال در مناطقی از بدن مانند صورت و بینی که برداشتن خال کار سختیه انجام بشه

امابرداشتنخالباجراحی

برای برداشتن خال های گوشتی بیشتر از این روش استفاده میشه. دلیل انجام این عمل جراحی می تونه خطر ایجاد تغییر در ظاهر و رنگ خال  یا ناهموار شدن و وجود درد باشه. انجام عمل جراحی برای برداشتن خال به سادگی و سرعت انجام میشه. در این نوع جراحی بیمار بستری نمیشه و کاملا سرپایی انجام میشه. در این عمل نیازی به بی هوشی نیست و یک بی حسی موضعی کفایت می کنه.

در این روش خال جراحی و کل خال  از چربی زیر جلدی و سپس دوختن پوست با بخیه انجام میشه. با توجه به تبحر جراح های ما قرار نیست به زیبایی پوست لطمه ای بخوره. در این روش با ایجاد بی حسی موضعی در محدوده ی خال با تیغ جراحی یه برش ساده روی پوست ایجاد میشه و خال از عمق پوست خارج میشه.

روش های برداشتن خالی به هر یک از دو روش بالا بدون خطر و دوره ی نقاهته. شما می تونید با یه عمل ساده زیبایی و سلامتی خودتونو تضمین کنید. فقط کافیه روش مناسب خودتون رو با مشورت با پزشکان ما انتخاب کنید.