بلفاروپلاستی با لیزر

پلکسر پلاسما یا بلفارو پلاستی با لیزر یه روش درمانی نیمه تهاجمیه که جایگزین عمل جراحی پلک شده. این روش خیلی راحت می تونه مشکل افتادگی پلک و گودی زیر چشمو بدون هیچ گونه عمل جراحی یا خونریزی و عارضه بعد از جراحی درمان کنه. این دستگاه حرارت رو به مناطق اطراف منتقل نمیکنه.

بلفاروپلاستی پلک بالا

درمان عمل جراحی بلفاروپلاستی برداشتن ظریف پوست های اضافی و تنظیم چربیهای داخل پلک رو شامل میشه. نکته ی مهم اینکه میشه دو پلک بالا(فوقانی) رو با هم جراحی کرد. جراحی پلک فوقانی باعث بهبود شکل و موقعیت پلک فوقانی میشه و اگه این پوست اضافه یا افتادگی پلک باعث محدودیت میدان دید شده باشه اون رو برطرف می کنه و در مجموع ظاهر جوان تری به فرد می بخشه

عوارض بلفاروپلاستی

این عمل عوارض خاصی نداره و اگر مشکل کوچکی هم وجود داشته باشه مطمئنا موقته و تا چند روز بعد از عمل کاملا برطرف میشه. پس هیچ نگرانی خاصی از این بابت وجود داره. با خیال راحت این عمل زیبایی رو انجام بدید و از زیبایی که نصیبتون میشه لذت ببرید.

هزینه ی بلفاروپلاستی

برای بسیاری از افرادی که درصدد جراحی زیبایی پلک هستندهزینه ی جراحی عمل خیلی مهمیه برای تصمیم گیری. هر چند هزینه ی جراحی زیبایی پلک به عامل های متعددی مثل تکنیک به کار برده شده بستگی داره اما در مجموع میشه گفت هزینه ی این جراحی کمتر از جراحی های پلاستیک دیگه است در جایی که تاثیر این عمل در چهره و زیبایی بسیار زیاد و قابل توجه است.