یکی از دغدغه های امروز تمام مردم دنیا تناسب اندام. چیزی که خیل کثیری از افراد از اون بهره مند نیستن. چاقی مشکل عصر ماست. تغذیه ی نامناسب و کم تحرکی روز به روز ما را به سمت چاقی و از دست دادن زیبایی انداممون سوق میده. ورزش و رژیم غذایی توی بلند مدت می تونه تا حدی این مشکل رو حل کنه اما معمولا نه در حدی که رضایت صد درصد افرادو داشته باشه. علمی پزشکی در این باره به کمک افراد اومده و با استفاده از دستگاه های لیزر این مشکل رو حتی تا صددرصد هم حل کرده. دستگاه لیزر یکی از بهترین تکنیک ها برای از بین بردن چربی هاییه که تقریبا موندگار شدن و امیدی به از بین رفتنشون نیست.

این روش لاغری لاغریه موضعی هست. در این روش برخلاف روش لیپوساکشن جراحی صورت نمی گیره و درد و عوارض خاضی هم نداره.

لیزر لاغری استرابری نام این روشه که تاییدیه اف دی ا رو داره. متقاضیان معمولا در همون جلسات اول تغییرات رو متوجه میشن و با علاقه و پیگیری بهتری درمان رو ادامه میدن.

این سیستم یه مجموعه ی لیزر سرده که بی ضرره. این لیزر مثل یه کمربند روی پوست ناحیه ای که باید لاغر بشه قرار می گیره و به بافت چربی وارد میشه. عملکرد این دستگاه به این شکل که چربی ها رو به اب شدن تحریک می کنه. مکانیزم لاغری موضعی با لیزر استرابری مثل این می مونه که شما چربی هاتونو با ورزش اب کنید. در همین حد بی خطر بی عوارض و البته مفید.

لاغری با این روش چهار مرحله داره. توی مرجله ی اول سایز فرد بررسی میشه. در مرحله ی دوم کمر بند بسته میشه و میانگین ده دقیقه دستگاه عملکرد داره. در مرحله ی سوم دوباره سایز فرد چک میشه  و در مرحله ی اخر ۳۰ اللی ۴۵ دقیقه پیاده روی در نظر گرفته میشه.

همه چیز به همین راحتیه. شاید براتون جالب باشه بدونید که با این روش می تونید توی یک ماه تا ده کیلو وزن کم کنید.