درمان جای جوش صورت:

یکی از مهم ترین نگرانی هایی که بابت زیبایی وجود داره درمان جای جوش هست. مشکلی که زیبایی فرد رو به شدت تحت تاثیر قرار میده. خوشحالیم که امروز میگیم این مشکل با استفاده از میکرونیدلینگ و دستگاه لیزر حل شده. در این روش علاوه بر اثر بخشی بیش از ۹۰ درصدی در درمان اسکار اکنه نسبت به روش های مشابه غیر تهاجمی و بدون عارضه محسوب میشه. و نکته ی مهم و قابل توجه قیمت معقول این روشه.
روش دیگر و متداول رفع جای جوش با روش آر. اف ( RF ) یا امواج فرکشنال رادیویی (FRF) برای درمان و رفع جای جوش هست. در این روش امواج رادیویی کلاژن های پوست رو بازسازی می کنه و جای جوش با یه فرایند طبیعی بهبود پیدا می کنه.

رفع جای جوش با لیزر:

یک خبر و روش فوق العاده. درمان جای جوش با لیزر می تونه در رفع خیلی از مشکلات ظاهری و پوستی افراد مفید باشه. گاهی ایجاد جوش های متعدد در صورت یا بدن می تونه لک و علائمی از خودش به جا بذاره که حتی بعد از مدت ها بدن توان ترمیم اونو نداشته باشه. اینجاست که انجام لیزر یه روش فوق العاده و نتیجه بخشه. در این روش با نور لیزر سطح پوست و عارضه مورد نظر برطرف میشه. این روش به این شکل که با تابش لیزر تا عمق مشخصی از پوست سبب تحریک کلاژن سازی و تحریک چندین برابری کلاژن سازی میشه تا لکه ها رو سریع ترمیم کنه.

درمان قطعی جوش صورت:

ساب یعنی زیر و سیژن یعنی برش بعبارت دیگر سابسیژن به معنی برش در زیر پوسته که البته ( بدون تیغ و به راحتی !! ) انجام میشه. درمان جوش صورت نوع رولینگ که به صورت اسکارهای فرو رفته با قعر گرد شکل است بهترین پاسخ رو به این درمان میدن.

این روش فوق العاده (ساب سیژن) گاهی با روش میکرونیدلینگ یا لیزر فرکشنال ار اف و ار اف همزمان میشه و این ترکیب درمان قطعی جوش صورته.

 

درمان جوش فعال:

زمانی که به جوش فعال مبتلا میشید حتما به دنبال بهترین راهید. شاید راه های زیادی به شما پیشنهاد بشه. اما ما بهترینشو به شما پیشنهاد می کنیم. حتما پزشک متخصص پوست و مو ٫ بهترین روش رو بهتون پیشنهاد میده تا خیلی راحت نتیجه بگیرید.
درمان جای جوش با لیزر  ار. اف
رفع جای جوش با استفاده از لیزر اف ار اف
درمان کک و مک و لک صورت و جای جوش به روش میکرونیدلینگ
درمان جوش با روش سابسیژن

و درنهایت درمان جوش فعال و رفع جای جوش به روش جراحی سرپایی ( که فقط متخصص پوس میتونه تشخیص بده کدوم روش برای شما بهتره.