شاید در مورد بزرگ کردن باسن راهکارهای زیادی رو شنیده باشید از جمله حرکات ورزشی و تغذیه. اما این کار خیلی زمان بره و نتیجه شاید اونی نباشه که شما می خواین.

کسانی که از شکل و سایز و یا وجود چین و چروک در باسنشان راضی نیستن می تونن خیلی راحت و در زمان کوتاه ظاهری رو که دوست دارن به دست بیارن.

این عمل به دو صورت انجام میشه. تزریق چربی به باسن که بهش لیفت باسن برزیلی میگن و یا جراحی پروتز باسن دو روش مناسب این عمل به حساب میاد.

پروتزباسن

جراحی ایمپلنت باسن برای کسانی که شرایط لازم برای انتقال چربی به باسنو ندارن روش بسیار مناسبیه. این روش باعث افزایش سایز و بهبود فرم باسن میشه.

توی این روش ایمپلنت های سیلیکونی از طریق شکاف ایجاد میشه و در زیر ماهیچه های سرینی یا عضلات گلوتئال و بالای استخوان لگن قرار می گیره.

انتقال چربی به باسن

برای تزریق چربی به بدن باید به اندازه ی کافی چربی داشته باشید. در غیر این صورت نتیجه اونی نمیشه که شما می خواین و بهتر به سراغ پروتز باسن برید. توی این روش با استفاده از لیپوساکشن چربی های اضافه ی قسمت های دیگه بدن رو جدا و اونو به باسن تزریق می کنن.

توی این روش فقط یه جای زخم باقی می مونه با یه سایز خیلی کوچیک. چند زخم کوچیک هم توی جایی که چربی ازش برداشته شده باقی می مونه و این محدود و کوچیک بودن تعداد زخم ویژگی فوق العاده ی این عمله

هر دو روش روش های تایید شده ای هستن. توی روش تزریق چربی چربی های اضافه ی جای دیگه بدن حذف میشه و توی روش پروتز از نظر هزینه ای فرد شرایط مناسب تری داره. ولی در هر دو حال نتیجه ی حاصل از هر دو روش رضایت بخش و بدون خطره.