لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه لیزر سال آمریکایی با بیشترین نتایج در کمترین جلسات و قطعی ترین روش رفع موهای زائد لیزر موی زائد (آمریکایی) در کلینیک پوست و مو مدرن انجام می شود.

بهترین دستگاه لیزر سال آمریکا:

بیشترین نتایج را در کمترین جلسات با انتخاب دستکاه منایب با پوست و موی خود از ما هدیه بگیرید.

بهترین دستگاه لیزر می زائد برای تیپ پوستی ایرانی (موهای مشکی و ضخیم و پوست سفید) در کلینیک پوست و مو و زیبایی مدرن انجام می شود.

قبل از انجام لیزر موی زائد:

۱- تا سه ماه قبل از انجام لیزر موی زائد آفتاب نگیرید و سولاریوم نکنید.

۲- به هیچ عنوان موها را از ریشه نکنید ( اپیلاسیون) نکنید.

با افتخار به اطلاعتان می رسانیم که دستگاه های مورد استفاده در درمان و رف موهای زائد را در اختیار داریم. سریع ترین دستگاه ها که در هر پنج ثانیه یک شات میزنند و بهترین تاثیر با کمترین علرضه را دارند. دستگاه های مورد  استفاده ی ما دستگاه هایی هستند که به شدت با پوست ایرانیان سازگارند.

حتما می دانید که روش هایی مثل موم اپلاسیون  الکترولیز و روش های قدیمی دیگر ایجاد لکه و قرمزی و چاله در پوست می کنند. که خود این این عوارض باید درمان بشوند.

این ویژگی منحصر به فرد لیزر با دستگاه های پیشرفته ی ماست که هیچ عارضه ای ندارد و با اطمینان می گویی که بهترین درمان موهای زائد است.

دستگاه های ما دستگاه هایی هستند که به شدت بی رقیبند. سرعت بالا ، عوارض کم و بدون درد بودن این دستگاه ها ویژگی منحصر به فرد دستگاه های ما هستند که خوشبختانه تعداد دستگاه ها در کلینیک های ما به حد نصاب رسیده است.

خبر خوشحال کننده این است که در همان جلسه ی اول ۴۰ درصد و با سه جلسه ۶۰ درصد موها کاهش پیدا می کند و این یعنی سرعت درمان بسیار بالاست. در حدی که شما از همان جلسات اول نتیجه را به وضوح می بینید.

این دستگاه ها روی موهای کرکی، بود و خیلی روشن هم کاملا تاثیر گذارند.

تعداد جلسات به چند مساله بستگی دارد.  اما به طور متوسط ۳ تا ۷ جلسه کافی است تا شما نتیجه ی کامل بگیرید.

در روش لیزر ا مکانیزم نور استفاده میشه پس هیچ آسیبی به پوست نمی رسد و فقط جذب فولیکول های مو می شود.

میزان از بین رفتن و تاثیر طولانی مدت بستگی به نوع و طول موج دستگاهی دارد که برای اینکار استفاده می شود. با دستگاه های پیشرفته ی ما که همگی ساخت کشور آمریکا هستند میزان شانس موفقیت صد در صد خیلی بالا می رود.

محققان ثابت کرده اند که لیزر تراپی در درمان بیمارهای پوستی مخوصا درمان موهای زائد کاملا بدون خطر است. پالس های انرژی ثابتی دارند برای همین احتمال ایجاد اسکار وجود ندارد و این یک پوِئن مثبت است.