مزوتراپی دور چشم
یکی از آن چیزهایی که سن را بالا نشان می دهد سیاهی دور چشم است. تیرگی دور چشم، پف کردگی آن چشمان شما را خسته نشان می دهد و این خستگی و بالا نشان دادن سن قطعا چیز مطلوبی نخواهد بود. گودی و سیاهی دور چشم می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. دلایل ژنتیکی، کم خوابی و کم خونی از مهم ترین این دلایل خواهند بود. درمان های خانگی شاید تا حدی در درمان این مشکل موثر باشند ولی قطعا درمان قطعی و قاطعی نخواهند بود. ضمن اینکه گاهی اوقات مشکلات ناحیه ی اطراف چشم آنقدر حاد هستند که نتوان به درمان های سطحی امیدی داشت.
یکی از بهترین شیوه های برای درمان گودی و تیرگی چشم مزوتراپی است. این شیوه یک شیوه ی غیر تهاجمی است که تاثیر فوق العاده ای در درمان مشکلات اطراف چشم دارد.
در موررد عملکرد مزوتراپی باید بگوییم این روش در واقع تزریق مواد فعال و طبیعی مانند خیلی از ویتامین های اصلی و مهم و فاکتورهای محرک رشد به قسمت های میانی پوست با هدف ایجاد شفافی و شادابی است. عملکرد این مواد تحریک ساخت کلاژن و بقیه ی مولکول های مورد نیاز موجب جوانسازی و شادابی پوست می شوند.
در مورد عوارض مزوتراپی باید بگوییماین عمل عوارض خاصی ندارد. اگر شما در جلسات اول بعد از تزریق کمی درد و سوزش دارید نگران نباشید، این سوزش ها به خاطر ورود سوزن به زیر پوست شما طبیعی است.
در مورد مزایای مزوتراپی باید بگوییم که این عمل در درمان پف زیر چشم ، برطرف شدن تیرگی زیر چشم، تقدیم کردن ظاهری جوان تر و شاداب تر به مراجع کننده، تشخیص روش درمان متناسب یا وضعیت بیمار و گرفتن نتایجی طولانی مدت و همیشگی برای فرد است.
در فرآیند تزریق ژل در مزوتراپی به این شکل است که حدودا پانزده تا سی دقیقه طول می کشد . در ابتدا بعد از حسی کامل ناحیه ی مورد نظر با کمک کرم بی حس کننده موضعی ژل بدون هیچ دردی و با استفاده از یک کانول مناسب تزریق می شود. بعد از آن ناحیه تزریق به آرامی ماساژ داده می شود تا ژل وارد سوراخ های استخوان گونه شود

اخبار زیباییزیبایی صورت

مزوتراپی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *