میکرو نیدلینگ صورت
در حال حاضر میکرونیدلینگ از محبوب ترین روش های جوانسازی و شاداب سازی پوسته. دلایل قابل قبولی نیز برای این روش ارائه شده. میکرونیدلینگ نه تنها ظاهر و حس پوست رو بهبود می بخشه حتی می تونه کمک قابل توجهی برای بهبود و کاهش زخم های باقی مونده از اکنه جوش های سر سخت و چین و چروک برای فرد باشه. در نهایت اون چیزی که شما در کلینیک پزشک خودتون تجربه می کنید درمان بسیار موثر و هدفمندتری نسبت به درمان های خانگیه.

میکرونیدلینگ سرپائی و بدون درد
ار اف امواج رادیویی که با فرکانس ۳تا ۴ مگاهرتز که در پزشکی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست مورد استفاده قرار می گیره دارای انواع مونوپولار، بای پولار،تری پولار، مولتی پولار، تاجی پولار و فرکشنال هست. مکانیسم همه ی اینها بر اساس تولید گرما در بافت های عمقی و تحریک فیبروبلاست ها و افزایش گردش خون موضعی می باشد. در واقع این امواج با ورود به بافت موجب قطبی شدن ملکول های اب وارتعاش این ملکول ها شده و در نتیجه مقاومت بافتی و اصطکاک گرما در بافت ایجاد میشه. حتما با توجه به این توضیحات متوجه شدید که در این روش جراحی صورت نمی گیره و دردی وجود نداره.

هزینه ی میکرونیدلینگ
قیمت لیفت صورت بر اساس میزان افتادگی پوست و نوع درمان متفاوته. به طور کلی گران ترین هزینه ی لیفت صورت مربوط به هایفو تراپیه زیرا این روش توی یه جلسه انجام میشه و روش برتر و مدرن تر لیفتینگه

درمان سریع عارضه های پوستی با میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ و استفاده از درمارولر هم می تواند در کلینک متخصص انجام شود و هم در خانه ی شما. بعد از استفاده از این روش شما می تونید به راحتی به محل کار خودتون برگردید و یا کارای روزمره تونو انجام بدید. این روش کاملا بی خطر و راحت و سریعه و معمولا دوره ی نقاهتی نداره.