زیباتر شدن اتفاق طبیعیه که همه ی مردم دنبال اون هستن. خالکوبی و یا تاتو یکی از اون کارهایی که افراد به کمک اون نیت زیباتر شدن دارن.  حتی با خالکوبی و تاتو حس هایی مثل هیجان و قدرت نمایی و یا رسوندن یه پیام خاص جز اهداف قرار می گیره. اما گاهی افراد خیلی زود از این کار پشیمون میشن و یا حتی بودن خالکوبی بار روانی برای فرد داره. اینجاست که پاک کردن خالکوبی و تتو مطرح میشه.

مواردی که تا به حال به ما برای پاک کردن خالکوبی و تاتو مراجعه کردن این دلایل و داشتن:

پشیمون شدن از رنگ و طرح و شکل تاتو

۲برای استخدام توی ارگانهای دولتی

۳ ورود به خدمت سربازی نیروهای مسلح

۴ گرفتن گواهینامه

۵ ایرادات خانواده ی همسر موقع ازدواج

۶ گذر زمان تغییر فکر و فرهنگ فرد و یا  ایراد فرزندان و اطرافیان

با ورود لیزر به حوزه ی پوست و زیبایی درمان قطعی تاتو امکان پذیر شده. یکی از عوارض دستکاری تاتو ابرو توسط افراد غیر مطلع ایجاد فیبروز وسیع در ناحیه ی تاتو ابرو است که متاسفانه ی نمونه ی اون زیاد گزارش شده.

راه حل نهایی و قطعی پاک کردن تاتو و خالکوبی در هر جای بدن استفاده از لیزر است. در مراکز ما انواع خالکوبی و تاتو هر کدوم بر حسب نوع و رنگ و عمق و تعداد دفعات تاتو انجام شده تحت لیزر درمانی و با دستگاه های مجهز ما پاک سازی میشه.

بسیاری از تاتو ها بخصوص در قسمت ابرو و پلک تنها در یک جلسه و بدون درد انجام میشه و سر سخت ترین خالکوبی ها نهایتا در چند جلسه کاملا پاکسازی میشه.

خبر خوب اینکه با دستیابی به تکنیک های جدید در دستگاه های لیزرمون توانایی پاک کردن تاتوهای چند رنگ و چند لایه رو هم فراهم کردیم.

در این روش پس از بی حسی موضعی و بدون بی هوشی در مدت یک الی دو ساعت تاتو و خالکوبی پاک میشه و بیمار با حال عمومی خوب از مرکز خارج میشه و به کارهای روز مره اش می پردازه.

فراموش نکنید که پاک کردن خالکوبی و تاتو برعکس روش های قدیمی هیچ گونه درد و اذیتی نداره و این ویژگی فوق العاده ی این روش درمانیه.