حتما نام این عمل رو شنیدید. پروتز سینه! امروز می خوایم در مورد این عمل پرطرفدار براتون بگیم. این عمل نوعی جراحیه که توی اون حجم سینه افزایش پیدا می کنه و یا شکل و بافت سینه تغییر حالت داده میشه.

در پروتز سینه با استفاده از پروتز در این عمل جراحی جراح سیلکون یا سلاین و یا دیگر ایمپلنت ها رو در زیر عضله ی سینه ی یا بافت سینه قرار میده. نکته ی گفتنی اینکه این ایملنت ها به طور میانگین از هفت تا دوازده سال عمر می کنه. انواع پروتز از لحاظ شکل به چند دسته تقسیم میشه. پروتز گرد و پروتز سینه اشکی انواع پروتز هست. پروتزها از نظر جنس و مواد هم متفاوتند.سه جنس پروتز سینه تولید میشه که از نظر کیفی سطح همه ی اون ها بالاست اما از نظر هزینه و احساس راحتی و جای شکاف متفاوتند. پروتز سینه ی نمکی پروتز سینه ی سیلکونی و پروتز سینه ی ثابت.

در مورد پروتز سینه با استفاده از چربی باید بگیم تزریق چربی به سینه در حقیقت روشی برای بزرگ سینه است برای افرادییکه تمایل ندارن زیر تیغ جراحی برن. توی این روش تزریق چربی نیازی به جراحی و استفاده از پروتز نداره . در این روش از چربی های خود فرد استفاده میشه و چربی در زیر بافت سینه تزریق میشه. در این روش میشه سایز سینه تا یه واحد افزایش پیدا می کنه.

در هر دو روش بالا رضایت مراجعه کننده در سطح بالا دیده شده. این عمل به هر دو روش عمل تقریبا بدون خطریه. این عمل در زیبایی بدن بسیار موثره پس عملی پر طرفداره.

مزایای این عمل اینه که از چربی خود فرد استفاده میشه و به زبان خودمونی  طبیعی ترین روش ممکنه و نکته ی جالب اینکه میشه چربی رو از جاهای اضافی بدن برداشت و با اینکار به کوچک و خوش فرم شدن اون بخش هم کمک کرد.

اهداف فرد برای انجام این عمل قطعا یکی از موارد زیر
۱ بزرگ کردن حجم سینه ای که به شکل طبیعی کوچیک بوده
۲ برگشتن سینه به حالت قبل از بارداری و کاهش وزن و حاملگی
۳متقارن کردن و هم اندازه کردن سینه ها
۴ برگشتن شکل اولیه ی سینه پس از یه عمل جراحی