پیوند مو طبیعی :

پیوند مو در واقع همان کاشت مو طبیعی قابل رشد و دائمی است. که علاوه بر کاشت مو ٬ کاشت ریش سبیل و کاشت ابرو نیز انجام می شود.  با توجه به این نکته که طاسی سر و کم مویی یک نوع معضل به حساب می اید پس پیوند مو مساله ی مهمی است که باید به ان پرداخته شوددر حال حاضر چهار  روش برای کاشت مو وجود دارد. Fut.  Sut. Fit و SUE که به اختصار توضیحاتی در مورد روش های نام برده می دهیم.

 

کاشت مو به روش اف یو تی (FUT) :

در کاشت مو به روش  fut یک فلپ ( باریکه )  از پشت سر به ضخامت یک سانتی متر و طول آن بر اساس بانک مو و ناحیه کاشت برداشته می شود و توسط تکنسین های این روش کاشت مو تیم پیوند مو مرحله خارج کردن فولیکول های مو از فلپ برداشته شده را شروع میکنند. و ناحیه برداشت بخیه می شود .  و در اخر گرفت های جدا شده در قسمت جلو و ورتکس (بالای سر )  سر کاشت می شود. کاشت به روش FUT برای افرادی که ناحیه زیادی برای پیون مو طبیعی نیاز دارند مناسب است.

کاشت مو طبیعی به روش اف ای تی (FIt):

در کاشت مو به روش fit  فولیکول ها به صورت گروهی و دانه ای از پشت سر برداشته می شود. در کاشت روش FUT نیازی به جراحی ندارد . و چون تعداد زیادی از فولیکول مو برداشت نمی شود. این روش برای کاشت روی نواحی های کوچک و کم مانند کاشت ریش سبیل  یا کاشت ابرو مناسب است . البته تشخیص روش مناسب انجام کاشت مو در ویزیت حضوری با پزشک مشخص می شود. 

 

کاشت مو به روش ترکیبی (FIt – FUT) :  

هزینه کاشت ریش و سبیل پیوند مو پیوند موی طبیعی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwکاشت مو به روش ترکیبی در واقع برای افرادی که ناحیه ریزش مو آنها زیاد است. مناسب است.  که درواقع ترکیبی از هر دو روش قبلی است (FIT – FUT)  یعنی هم نیاز به برداشت دانه ای و هم برداشت فلپ از پشت سر می باشد. و این که این روش مناسب شما باشد را در مشاور رایگان کاشت در کلینیک مدرن مشخص می شود.  و متخصص به شما بهترین روش را پیشنهاد می دهد تا بهترین پیون مو طبیعی را داشته باشید.

کاشت مو به روش اس یو تی ( SUT ) :

در کاشت مو به روش SUT تراکم  کاشت سه برابری نسبت به روش های قبل خواهید داشت. گاهی تا چهارده هزار تار مو تراکم داریم. کاشت مو به روش SUT جدیدترین متد روز اروپا و امریکا است. این پیوند مو فقط دریک روز انجام می شود. و درد و خونریزی و تورم هم ندارد. این روش دوره ی نقاهت خاصی ندارد فقط کافی است تا سه هفته از ورزش سنگین خودداری کنید و در شستشو کمی مراعات نمایید. بعد از سه هفته احتیاجی به مراقبت خاصی نیست و موهای کاشت شده مثل موهای قبلی هستند و به طور طبیعی رشد می کنند و حتی شما می توانید ان ها را اصلاح کنید.

 

مهم ترین نکته در کاشت مو :

کاشت مو پیوند مو پیوند موی طبیعی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww۱- حتما پیوند مو طبیعی را در یک کلینیک معتبر کاشت مو انجام دهید . زیرا علاوه بر بهره از  انجام کاشت به روش مناسب و جدید و مدرن . با یک کاشت عالی و مدرن نیازی به استفاده از داروهای هورمونی و مراقبت های سخت ندارید.

۲-مراقب باشید که عمل پیوند مو طبیعی  را در کلینیک های حرفه ای و تخصصی انجام بدهید تا رضایت کامل را به دست بیاورید و نتیجه دقیقا همان چیزی بشود که خواست و نظر شماست.