بهترین کاشت ریش و سبیل طبیعی در کلینیک مدرن :

کاشت ریش و سبیل طبیعی کاشت ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww۱- کاشت ریش و سبیل طبیعی

۲- کاشت دائمی و قابل رشد و اصلاح

۳- کاشت با جدیدترین دستگاه های روز دنیا

۴- بیشترین تراکم در کاشت ریش و سبیل

۵- خط رویش کامال طبیعی

۶- بدون جراحی

۷- بدون درد

۸- بدون نقاهت و بستری

۹- سرپایی

۱۰- فقط در یک جلسه

 

کاشت ریش و سبیل بدون جراحی به روش sut 

یک اتفاق خوب در این سال ها در زمینه ی کاشت رخ داده و اونم کاشت ریش و سبیل به روش SUT است. این روش بهترین و آخرین تکنیک کاشت ریش و سبیل است که در این روش دیگه نیازی به جراحی های طولانی و خونریزی های شدید و درد و عوارض جانبی نیست. از همه مهم تر اینکه در روش کاشت ریش و سبیل به روش SUT دوره ی نقاهتی وجود ندارد. از ابتدا تا پایان پروسه ی برداشت با دستگاه انجام میشه. اما ویژگی منحصر به فرد اون اینکه اگر برداشت گرافت ها با دستگاه انجام بشه اولا گرافت کاملا سالم برداشت شده و ثانیا آسیبی به بافت  اطراف گرافت وارد نمی شود. در نتیجه از تمام ظرفیت بانک مواستفاده می شود.

عوارض کاشت ریش و سبیل :

خوشبختانه کاشت ریش و سبیل به روش SUT هیچ گونه عوارض و مشکلی ایجاد نمی کنه. در صورتیکه فرد در بازه ی زمانی مشخص شده به پزشک مراجعه کنه و دستورات لازم را اجرا کند کاشت  ریش و سبیل هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. و پس از مدت کوتاهی ریش و سبیل بصورت کاملا طبیعی رشد می کنند. عوارض کاشت ریش و سبیل  کاملا موقتی بوده  و فرد می تواند  در مدت زمان کوتاهی به سر کار خود بازگشته و کارهای روزمره خود را انجام دهد.

قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل طبیعی :

قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل طبیعی با توجه به میزان کاشت ، روش انتخابی  یا توصیه شده توسط پزشک برای کاشت، و وسعت ناحیه ی کاشته شده و شرایط شخصی هر فرد متفاوت است. توجه داشته باشید که هزینه و قیمت کاشت ریش و سبیل طبیعی در قبال زیبایی و اعتماد به نفس و جوانی که به دست می آوردید واقعا ناچیز است. و از همه مهم تر دائمی و قابل رشد بودن کاشت ریش و سبیل می باشد .

 

چرا کاشت ریش و سبیل طبیعی  در تهران :

با کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران  با یه عمل ساده ظاهر صورت شما به کلی تغییر خواهد کرد. و شما ریش و سبیل طبیعی و قابل رشد با رویش یک دست  و دائمی و خط رویش کاملا طبیعی . خواهید داشت. نتیجه ی حاصل از پیوند ریش و سبیل  طبیعی یا کاشت ریش و سبیل در تهران دائمی و همیشگی هست .این مو مثل موی طبیعی رشد می کند و ریزش ندارند. مهم ترین علت کاشت ریش و سبیل در کلینیک مدرن تهران ٫ استفاده از جدیدترین دستگاه ها و روش ها در کاشت  است. و دلیل دیگر تیم حرفه ای و با تجربه برای کاشت می باشد. همچنین داشتن بیشترین پرونده های موفق در پیوند ریش و سبیل طبیعی از برتری کلینیک مدرن  می باشد.

 

مراقب های بعد از کاشت ریش و سبیل : 

هزینه کاشت ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwاین مراقبت ها را فقط در روزهای اول بعد از کاشت رعایت کنید :

۱- لمس کردن ، مالیدن، خراشیدن چانه و گونه ها ممنوع می باشد
۲- بعد از کاشت ریش و سبیل از قرار دادن صورت یا پوست در معرض آفتاب اجتناب کنید.
۳- فعالیت بدنی یا  ورزش شدید تا چند روز بعد از کاشت ریش انجام ندهید.
۴- استفاده از رقیق کننده های خون یا داروهای مشابه مانند آسپیرین خودداری کنید. ( از دیگر داروهای رقیق کننده خون : آپیکسابان (اِلیکوییس)؛ دابیگاتران (پراداکسا)؛ ادوکسابان (ساوایسا)؛ فونداپارینوکس (آریکسترا)؛ هپارین (فراگمین، اینوهپ و لُوِنوکس)؛ ریواروکسابان (زارلتو)؛ وارفارین (کومادین، جانتُوِن) و آسپرین؛ کلوپیدوگرِل (پلاویکس)؛ دی‌پیریدامول (پرزانتین)؛ پراسوگرل (افینت) می باشد)

۵- سیگار و تنباکو  و الکل مصرف نکنید (حتما به توصیه پزشک در مورد مصرف سیکار توجه کنید)
۶ -تا چند روز بعد از کاشت ریش و سبیل شنا نکنید و استخر نروید

۷- از رفتن به حمام داغ  و سونا و اتاق بخار خودداری کنید.

image کاشت ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwAfter
image کاشت ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwBefore