کاشت مو بدون جراحی:

امروزه از یک تکنولوژی جدید برای ترمیم و کاشت مو  استفاده می شود که در اصطلاح به آن کاشت مو بدون جراحی ! ترمیم مو یا پیوند مو  طبیعی گفته می شود. به این ترتیب لازم است از تکنولوژی و محصولات مدرن به همراه خدمات تخصصی افراد با تجربه استفاده شود تا به این ترتیب بتوان با موی کاشت شده فعالیت های روزمره و عادی مثل خوابیدن، شنا کردن و سایر فعالیت های مشابه را انجام داد. چون در این مورد شرایط مثل شرایط موی طبیعی است. در کلینیک تخصصی مدرن از جدیدترن روش ها برای کاشت مو بدون جراحی آقایان و خانم ها ٫ کاشت ریش و سبیل ٫ کاشت ابرو آقایان و خانم ها استفاده می شود.

بهترین روش کاشت مو:

کاشت مو بدون جراحی کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwکاشت مو در حال حاضربه دو روش اصلی FUT   وFIT انجام می شود. سایر روش های کاشت مو در اصل زیر مجموعه ای از این دو روش اصلی و کاملا! مورد تایید هستند. مثلا روش کاشتSUT در واقع زیر مجموعه ای از روش FIT است.

اگر مطمئن هستید که قصد انجام کاشت مو دارید حتما این را در نظر بگیرید که روش مناسب برای شما کدام روش است. که اینکار توسط مشاور و متخصص پوست و مو مشخص می شود.

پیوند موی طبیعی با روش های FIT و FUT و روش های جدیدتر مثل FUE و +SUT ( اس یو تی پلاس )  در کلینیک تخصصی کاشت مو مدرن در محیطی استریل و آرامش بخش انجام میشود. و اینکه از کدام روش برای کاشت مو شما استفاده میشود در جلسه مشاوره رایگان توسط پزشک متخصص ما انجام می شود. استفاده از روش های جدید نیازمند داشتن تکنولوژی های جدید میباشد که ما در کلینیک مدرن از جدیدترین روش ها و تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنیم. تا کاشتی با تراکم بالا و خواب صحیح موها و کاملا طبیعی و دائمی را به شما تقدیم کنیم.

قبل از کاشت مو حتما بخوانید!

قبل از کاشت مو باید گزینه ی درمانی خود را انتخاب کنید بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید و در مورد بهترین گزینه های موجود برای مقابله با ریزش مو صحبت کنید. اینکه کاشت مو بدون جراحی تا چه حد موثر واقع می گردد . به انتظارات فردی و شرایط موجود بستگی دارد. برای اینکه برای انجام این فرآیند موها شروع به رشد کنند و ناحیه ی موردنظر را بپوشانند به چیزی بیشتر از نه ماه زمان نیاز خواهد بود.

قیمت کاشت مو:

در روش SUTهزینه ی کاشت مو بر اساس وسعت ریزش مو و تعداد گرفت مورد نیاز و شرایط فرد متقاضی متفاوت است.

مراقبت های بعد از کاشت مو:

۱- استراحت حدود ۳ تا ۵ روز یکی از مراقبت های بعد از کاشت مو است

۲- استفاده از داروهای مسکن و آرامبخش

۳- عدم تماس سر با بالشت

۴-شستن موها طبق دستور پزشک از دیگر مراقبت های بعد از کاشت مو است

۵- عدم استفاده از کلاه و روسری در روزهای اول بعد از عمل

۶ –مراعات در هنگام شست وشو طبق دستور پزشک از خاص ترین مراقبت های بعد از کاشت مو است.

مشاوره تخصصی کاشت  کلینیک مدرن  ۰۲۱۸۷۷۰۰۰۰۰
کاشت مو کلینیک مدرن کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwAfter
کاشت مو آقایان کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwBefore
کاشت مو بانوان مدرن کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwAfter
کاشت مو خانم ها کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwBefore
کاشت مو مدرن کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwAfter
کاشت مو کاشت مو کاشت مو svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2FwwwBefore